DARMOWEJ WYSYLKI POWYZEJ ZŁ520
30 DNIOWE PRAWO ZWROTU
Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru


1. Wysyłka

Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem międzynarodowych DHL Express głównie w handlu detalicznym. Po złożeniu zamówienia, prosimy sprawdzić pocztę, aby uzyskać potwierdzenie zamówienia. Międzynarodowa wysyłka jest obsługiwane przez Air International DHL Express Company w ciągu 3-7 dni czas dostawy zwykle.

2. Wymiana

Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od daty pierwotnego zlecenia wysyłki. Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas nie powinien znajdować się w oryginalnym stanie, że nie uszkodzone, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

3. Powrót

Będziemy przyjmować elementy powrotne, należy skontaktować się z nami powrocie adres wysyłki przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie to znaczy nie noszony, zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

4. Order Anulowania

Odwołanie zlecenia powinno być wymagane przed zamówienie zostało wysłane. Spowodować, że zrealizujemy wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 2-5 godzin po umieszczeniu zamówienia, a my nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu.